A lakosságnak kiadott közlemény szerint a jelzett napon a hivatal valamennyi osztályán szünetel a személyes és a telefonos ügyintézés.
A halasztható hivatali ügyek intézésére az emberek a hét többi munkanapján, a megszokott ügyfélfogadási időben kapnak lehetőséget.
Az önkormányzat kéri a helybéliek megértését és türelmét az egynapos zárva tartás miatt.
