Csütörtökön zárva lesz a Polgármesteri Hivatal

Hivatalos technikai szünet miatt zárva tart a Polgármesteri Hivatal 2026. június 18-án, csütörtökön – tájékoztatott Székelyné Szabó Andrea jegyző.

A lakosságnak kiadott közlemény szerint a jelzett napon a hivatal valamennyi osztályán szünetel a személyes és a telefonos ügyintézés.

A halasztható hivatali ügyek intézésére az emberek a hét többi munkanapján, a megszokott ügyfélfogadási időben kapnak lehetőséget.

Az önkormányzat kéri a helybéliek megértését és türelmét az egynapos zárva tartás miatt.